Több mint gondolnád

Karrier

Mi, a Sooty Hair Salon and academy-nél prémium szépségápolási termékekkel és eszközökkel dolgozunk, mely garantálja minden Vendégünk számára a maximális megelégedést és kiváló minőséget.

Csapatunk bővítése céljából hosszútávra keressük új munkatársunkat

FODRÁSZ

munkakörbe.

Ha szeretnéd, hogy a te kezed munkája is visszaköszönjön, nem csak a közösségi médiában 🙂

Ha egy lelkes, fiatalos csapat megbecsült tagjaként töltenéd a napjaidat

Ha stabil, hosszútávú munkahelyet keresel

Ha versenyképes fizetésre és vonzó béren kívüli juttatásokra vágysz

Feladataid lesznek

Vendégek / új ügyfelek fogadása, megelégedő kiszolgálása

Kapcsolattartás a kezelések elvégzése előtt és után

Prémium kozmetikumok és eszközök használata

Új kezelések elsajátítása és alkalmazása Vendégeken

Kezelések oktatásain való aktív részvétel

Munkakörnyezet rendben tartása

Elvárásaink

Minimum középfokú végzettség, fodrász munkakörben szerzett tapasztalat előny

Ügyfélközpontúság, határozott, udvarias és érdeklődő magatartás

Nagy fokú diszkréció

Megbízhatóság

Gyorsaság

Önálló, precíz munkavégzés

Saját munkára igényesség

Oktatások által, új eljárások / kezelések elsajátítása

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem és juttatások

Hosszútávú, stabil munkalehetőség

Folyamatos, jó hangulat

Ingyen kávé

Munkavégzés helye: Szerencs

Érdekel az ajánlatunk? Kérjük, juttasd el fényképes szakmai önéletrajzodat a salon@sootyhair.com e-mail címre.